sypialnia

Nietypowe sypialnie

Sypialnia jest dla wielu z nas jednym z najważniejszych pomieszczeń w całym domu, ponieważ to właśnie tutaj odpoczywamy, tutaj nabieramy sił czy spędzamy przyjemne, intymne chwile z naszym partnerem… Sypialnia wcale nie musi być nudna ani poddana schematom. Wystarczy odrobina fantazji, a to miejsce zmienia się nie do poznania. Najlepiej zastanowić się przez chwilę, jakie elementy są dla nas niezbędne, co lubimy, a co chętnie poddalibyśmy zmianom… i do dzieła!

Wystarczy dosłownie kilka elementów

To, jak będzie wyglądało wnętrze w naszej sypialni w głównej mierze zależy od nas samych oraz od naszych upodobań – jeśli jesteśmy zwolennikami romantycznych aranżacji, to świetnie sprawdzi się baldachim w wielu ciekawych wersjach. W najbardziej podstawowej możemy zakupić nieco woalu i poprowadzić go od centralnego miejsca nad łóżkiem. W wersji zaawansowanej możemy przebudować ramę naszego łóżka w taki sposób, że będzie można na niej zainstalować coś na kształt kotar, zasłaniających dostęp ciekawskich oczu do środka.

Nie tylko samo łóżko

Zmiany w zasadzie każdym pomieszczeniu można wprowadzić za pomocą naprawdę różnych środków. Najpopularniejsze z nich to oczywiście zmiana wystroju – jeśli nie przemalowanie ścian na inny kolor, to zmiana obrazów. Dobrze sprawdzą się te wielkoformatowe w kontrastowych do koloru ściany, barwach. Można zainwestować również w kolorową kapę lub kolorowe poduszki, które nieco rozjaśnią i ubarwią cały nasz zakładany projekt aranżacji sypialni zupełnie na nowo.

2 thoughts on “Nietypowe sypialnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *